Gjatë një operacioni masiv të dielën, në pranga u vu Flamur Avdyli, por më pas u la i lirë.

Ai i ka dërguar një mesazh gazetarit Blendi Fevziu teksa ndodhej në emision.

“Unë doja të bëja me dije që biznesi dhe puna ime është e ngritur për më shumë se 27 vite në emigrim”, thuhej në mesazhin që Flamur Avdyli i dërgoi Fevziut në emision dhe të cilin gazetari e bëri publik.

Autore:M.H