Milarderja Kylie Jenner mori një surprizë të këndshme kur shkoi në shtëpinë e saj luksoze. Ylli i televizioneve gjeti mijëra trëndafila dhe qirinj në hyrjen e shtëpisë.

 

 

Ishte i dashuri i saj Travis Scott që organizoi surprizën romantike. Trëndafilat ishin shpërndarë në korridore, shkallë e dhoma. Kylie dhe këngëtari kanë një vajzë të vogël së bashku, Storm.