Xhemi Shehu njihet si një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar.
Ajo gjithnjë shfaqet e kuruar dhe mosha duket se nuk ka ndikuar fare tek ajo, pasi në shumicën e kohës nuk e ka problem aspak të tregojë sesi duket pa ato filtrat e Instagramit dhe pa pikë makijazhi.

Në një selfie të publikuar sot në Instagram, moderatorja ka pozuar siç e ka bërë nëna natyrë.
Xhemi duket sikur i ka zbritur nja 5 vite nga mosha e saj dhe një gjë është e sigurt: duam ta shohim më shpesh kështu!

Jo më larg se të dielën, Xhemi guxoi me një veshje mjaft se.ksi në “Portokalli”, dhe na tregoi rezultatet e palestrës, ku e shohim të shkojë thuajse çdo ditë.

Xhemi i ruan linjat dhe është fanse e madhe e stërvitjes dhe palestrës dhe kjo ishte mënyra e duhur për të na e treguar!