Horoskopi ditor, e mërkurë 1 maj 2019

Dashi Do të jetë një ditë mjaft pozitive, në sajë të ndikimit të favorshëm të yjeve. Do të keni mundësi që të nxirrni në pah rëndësinë tuaj në vendin e punës. Edhe në dashuri gjërat...

Ambiciozë, optimistë dhe strategë të lindur, ja përse fëmijët e lindur në muajin maj...

1.JANË UDHËHEQËS TË LINDUR: Njerëzit e lindur në maj shfaqin që fëmijë prirjen për të qenë liderë: janë të shkathët, strategë, ambiciozë, dhe të zgjuar. Që në vegjëli u pëlqen të kenë rolin e organizatorit...

Horoskopi ditor, e martë 30 prill 2019

Dashi Dashura: Një ditë e mrekullueshme për dashurinë, nuk mund të presësh që të jesh në krahët e të dashurit/ës tend/e. Gjithashtu do të jeni në dispozicion për të dëgjuar këshillën e tij/saj. Një qiell...

”Permbysje e situates” Ja kush jane 3 shenjat me FAT pas ndryshimeve te reja...

Merkuri është planeti sundues i Virgjëreshës ka dalë mbrëmjen e djeshme nga Peshqit e përhumbur dhe është futur në shenjën e Dashit guximta Do të jenë: Dashi, Luani dhe Shigjetari shenjat që do të përfitojnë...

Horoskopi javor, 29 prill deri 5 maj 2019

Dashi Dashuria: Java do të vazhdojë me qetësi, veçanërisht në mjedisine dashurisë. E shtuna dhe e diela do të jenë ditët më të mira për të kaluar momente të paharrueshme me të dashurin/ën tuaj. Hyrja...

“Do vuani pafund”, astrologia paralajmëron ashpër këto dy shenja horoskopi

Njerëzit kanë tendencë të “tmerrohen” kur Mërkuri zmbrapset, por, në realitet, kjo është një gjë krejtësisht normale që të gjithë planetet e bëjnë në një pikë. Çdo lëvizje dhe fenomen astrologjik ka kuptimin e vet...

Horoskopi ditor për ditene diel – 28. prill 2019

Dashi Ndikimi i favorshëm i yjeve, do të bëjë që të keni dëshirë të madhe për të udhëtuar. Ndonëse problemet e mbartura nuk do të zgjidhen kollaj, situata do të jetë më e lehtësuar. Po...

Horoskopi ditor, e shtunë 27 prill 2019

Dashi Ka ardhur momenti që të rigjeni qetësinë dhe të përfitoni nga ndikimi i favorshëm i yjeve për të gjetur paqe. Parashikohet që të bëni miqësi të reja dhe të zgjeroni horizontet. Demi Duhet të mundoheni që...

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 prill 2019

Dashi Kjo e mërkurë do të jetë disi e vështirë në raport me ditët e kaluara. Nëse diçka nuk ka shkuar siç donit, atëherë duhet vetëm që të përmirësoni aftësitë tuaja, ose të tregoheni më...

«Kush ka një Dem, ka një thesar», 4 arsyet pse duhet t’i keni shoqe...

‘’Kush ka një mik, ka një thesar’’. E keni dëgjuar dhe lexuar me qindra herë këtë shprehje, por sa herë ju ka ndodhur të humbni besimin dhe të zhgënjeheni nga ai, ajo që e...

Te fundit