Horoskopi ditor, e enjte 26 shtator 2019

DASHI Neptuni do influencoje se tepermi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne cift te cilat do i japin nje tjeter drejtim jetes suaj. Disa mund te kalojne ndonje moment te tensionuar....

Horoskopi ditor, e enjte 2 maj 2019

Dashi Do të jetë një ditë pozitive në çdo drejtim, por sidomos në sferën sentimentale. Mërkuri dhe Venusi do të jenë në favorin tuaj, ndaj përfitoni nga ky moment. Demi Kjo ditë shënon një fillim muaji të...

Shenjat më tradhtare të horoskopit, kurrë mos u besoni ose do zhgënjeheni

Shumë prej nesh habiten lidhur me ndryshimin e sjelljes së disa personave, nga momenti në moment. Një ditë të thonë “Të dua”, e më pas tregohen gradualisht mjaft të ftohtë. Mirëpo, sipas astrologjisë, për disa persona...

2019, viti i milionerëve, zbuloni shenjat që do të notojnë në para

Disa prej shenjave të horoskopit do të kenë të ardhura të kënaqshme për këtë vit. Sipas astrologëve të Horoscope.com, ky do të jetë një vit i shkëlqyer sidomos për 4 shenja të horoskopit dhe kjo...

Horoskopi ditor, e mërkurë 1 maj 2019

Dashi Do të jetë një ditë mjaft pozitive, në sajë të ndikimit të favorshëm të yjeve. Do të keni mundësi që të nxirrni në pah rëndësinë tuaj në vendin e punës. Edhe në dashuri gjërat...

Ambiciozë, optimistë dhe strategë të lindur, ja përse fëmijët e lindur në muajin maj...

1.JANË UDHËHEQËS TË LINDUR: Njerëzit e lindur në maj shfaqin që fëmijë prirjen për të qenë liderë: janë të shkathët, strategë, ambiciozë, dhe të zgjuar. Që në vegjëli u pëlqen të kenë rolin e organizatorit...

Horoskopi ditor, e martë 30 prill 2019

Dashi Dashura: Një ditë e mrekullueshme për dashurinë, nuk mund të presësh që të jesh në krahët e të dashurit/ës tend/e. Gjithashtu do të jeni në dispozicion për të dëgjuar këshillën e tij/saj. Një qiell...

”Permbysje e situates” Ja kush jane 3 shenjat me FAT pas ndryshimeve te reja...

Merkuri është planeti sundues i Virgjëreshës ka dalë mbrëmjen e djeshme nga Peshqit e përhumbur dhe është futur në shenjën e Dashit guximta Do të jenë: Dashi, Luani dhe Shigjetari shenjat që do të përfitojnë...

Horoskopi javor, 29 prill deri 5 maj 2019

Dashi Dashuria: Java do të vazhdojë me qetësi, veçanërisht në mjedisine dashurisë. E shtuna dhe e diela do të jenë ditët më të mira për të kaluar momente të paharrueshme me të dashurin/ën tuaj. Hyrja...

“Do vuani pafund”, astrologia paralajmëron ashpër këto dy shenja horoskopi

Njerëzit kanë tendencë të “tmerrohen” kur Mërkuri zmbrapset, por, në realitet, kjo është një gjë krejtësisht normale që të gjithë planetet e bëjnë në një pikë. Çdo lëvizje dhe fenomen astrologjik ka kuptimin e vet...

Te fundit