Moti merr kthesën e papritur, bëhuni gati për nesër

Pas ditëve të thata, tani pritet që të rikthehet shiu në vendin tonë. Reshjet e shiut do të jenë në disa qarqe të vendit. Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ka bërë parashikimin e motit...

Te fundit