Ky detaj në pamjen e Luanës, do të na kujtojë gjithmonë Adrian Gaxhën

Luana Vjollca për jetën private është treguar shumë hermetike dhe asnjëherë nuk e ka pranuar lidhjen me Krenar Çoçajn. Edhe pse janë parë disa herë bashkë. Së fundi, moderatorja ka postuar një fotografi ulur në...

Follow Moderatori shqiptar: Do shkoja me një femër të shëmtuar për 100 mijë euro

Nuk do t’i refuzonte 100 mijë euro për të shkuar me një femër të shëmtuar. Kështu ka thënë Arjon Muça në emisionin “Mos i fol shoferit”, i cili ka pranuar se ka pasur oferta seksuale...

“Yjet e shqiperise bëhen bashkë në Selinë e Shenjtë”

Ermal Meta, Dua Lipa, Olen Cesari, Inva Mula, Kledi Kadiu, Genc Tukiçi, Ramë Lahaj, Elhaida Dani, Lorik Cana, Eno Peci, Erza Muqolli, një kast i yjeve shqiptarë për koncertin “Të bashkuar në muzikë dhe...

Arrestohet këngëtarja e njohur shqiptare, përfundon në psikiatri

Këngëtarja Gordana Kingji, e njohur si “Baby G” është shtruar në psikiatri. Lajmi bëhet i ditur nga mediat kosovare, ku sipas të cilës këngëtarja nga Kukësi fillimisht është arrestuar nga policia, për posedim të...

As Bieta Sulo nuk shpëton nga ‘pyetja e Rudinës’, por përgjigjja e saj është...

Sapo u mësua se pasditja në Top Channel do t’i besohej Bieta Sulos, pothuaj të gjithë menduan njëlloj: a do të konkurrojë dot me Rudina Magjistarin, një prej moderatoreve më të pëlqyera të publikut...

Ky është këngëtari i parë që pranon se përdor Photoshop, tregon më në fund...

Shpesh akuzohen shumë personazhe të njohur për përdorimin e photoshopit por asnjë deri më sot nuk e ka pranuar publikisht që të bëjë ndonjë ndryshim të vogël në fotografitë që publikojnë. I pari ishte...

Të miturit që rriten duke vjedhur…

Përfshirja e të miturve në vepra penale vijon të jetë problem në shoqërinë shqiptare. Të dhënat nga Drejtoria e Policisë së Tiranës tregojnë për një rritje të lehtë në vitin 2017 krahasuar me vitin 2016...

Vizita e papritur në spital për 100-vjeçaren

100-vjeçarja Nazmiye Balci ka pritur një mysafir të veçantë pasditen e së dielës në spitalin ku po kurohet në Stamboll. Rreth orës 18:00 (me orën lokale) të pasdites së sotme, në spitalin privat në Beylikduzu,...

Për përvjetorin e miqësisë së tyre, Eli Fara dhe Aurela Gaçe kanë një suprizë

Ditën e sotme dy këngëtaret e njohura të muzikës shqiptare Aurela Gaçe dhe Eli Fara kanë prezantuar në “E diela Shqiptare” këngën e tyre pjesëmarrëse në festivalin “Kënga Magjike”. Bëhet fjalë për një këngë të...

Fiksimi i vajzave shqiptare i postoi videon, këngëtarja tregon pse nuk e ndoqi në...

Ai u kthye shumë shpejt në një nga personazhet më të preferuar të vajzave shqiptare teksa aktronte në filmat turk. Ky i fundit rreth një vit më parë postoi një video të Arilenës duke kënduar...

Te fundit