“Çmendet” rrjeti, Andrra Destani poston foto me bikini

Ajo është kthyer në një nga femrat më të komentuara të showbizz-it shqiptar. Veçse si bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, Andrra Destani ka rrëmbyer gjithmonë vëmendje me pamjen e saj të bukur. Ajo...

‘Taramelja’, vogëlushi shqiptar që po thyen rrjetin (Video qe do iu shkrije se qeshuri)

Të gjithë e kemi parë emisionin e fëmijëve, ‘Në kurthin e Piter Pan’, i cili drejtohet nga Alketa Vejsiu. Në këtë emision janë shumë fëmijë të cilën përgatiten për të ‘thumbuar’ arstistët, aktorët apo...

Zbulohen detaje nga vdekja e Paul Walker

Mamaja e Paul Walker, Cheryl ka zbuluar detaje të reja nga dita e vdekjes tragjike të të birit në vitin 2013, për shkak të një aksidenti automobilistik. Gjatë dokumentarit për jetën e aktorit Walker, e...

E mbani mend MARJETEN e “Pallati 176“? Ja si duket ajo pas 30 vitesh…(FOTO)

Nje nga shfaqet me te bukura dhe me te ndjekura te realizuara nga kinemaja shqiptare eshte “Pallati 176“. Nje nga shfaqjet teatrale qe nuk besoj qe ka nje shqiptar qe nuk e ka pare. Eshte...

Tri ditë pas humbjes së bashkëshortit mësoi lajmin e bukur, Irma Libohova përlotet në...

50 vitet në skenë, me një repertor të gjerë e të larmishëm, me hite pa kohë e me këngë që i këndon me të njëjtin emocion i madh e i vogël, nuk e kanë...

Vdes aktorja e famshme në moshën 52-vjeçare

Ylli i “Twin Peaks”, Pamela Gidley ka humbur jetën në moshën 52-vjeçare. Aktorja, e njohur edhe për rolet televizive në shfaqje të tilla si CSI: Crime Scene Investigation, The Closer dhe MacGyver, vdiq në shtëpinë...

Gentian Zenelaj flet për sherrin me Julian Dedën: O me ne, o me ata

Që në fillim të karrierës së tyre, dy aktorët e njohur Gentian Zenelaj dhe Jul Deda kanë qenë të pandarë. Por pas largimit të Gentit nga spektakli i humorit “Apartamenti 2xl” marrëdhënia e tyre...

Një vit pas vdekjes, Eraldo Rexho publikon mesazhet prekëse me Adelën

Po bëhet pothuajse një vit që nga vdekja vitin e kaluar më 29 tetor e ish-banores së famshme të Big Brother, Adelajda Xhamanit. Vdekja e saj tronditi mbarë opinionin publik, kur ajo u gjet e...

Ngjan si 20 vjece por nuk do ta besoni sa vjec eshte Rudina Magjistari/...

Rudina Magjistari eshte prezantuesja qe na shoqeron cdo pasdite me emisionin e saj ne TV KLAN. Ajo e ka nisur karrieren e saj qekur ka qene fare e re dhe duket se koha nuk ka...

Luftë me sëmundjen e rëndë, ndahet nga jeta legjenda e humorit Fadil Hasa

Ka ndërruar jetë aktori i njohur i humorit Fadil Hasa. Hasa mësohet se ka ndërruar jetë në moshën 78-vjeçare. Fadil Hasa është larguar nga jeta pas një sëmundjeje të rëndë në mushkëri. Homazhet pritet...

Te fundit