Ngjan si 20 vjece por nuk do ta besoni sa vjec eshte Rudina Magjistari/...

Rudina Magjistari eshte prezantuesja qe na shoqeron cdo pasdite me emisionin e saj ne TV KLAN. Ajo e ka nisur karrieren e saj qekur ka qene fare e re dhe duket se koha nuk ka...

Pamje brenda shtepise se Irma Libohoves, ja sa bukur e ka rregulluar ajo

Irma Libohova mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e të cilës dëgjohen prej vitesh. Irma mbetet edhe një nga VIP-at më të komentuar në media dhe shumë aktive në rrjete sociale...

Alketa i dhuron rrogen e saj Xheisonit, ja cfare thote ajo per familjen e...

Në një fjalim emocionues të mbajtur mbrëmjen e se henes në “Piter Pan”, Alketa Vejsiu u përlot teksa fliste për reagimet që ka patur këtë javë mbi nismën e saj për të ndihmuar Xheison...

Albërie Hadërgjonaj flet për herë të parë për lidhjen me politikanin/ Foto

Albërie Hadërgjonaj mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun, por edhe më të komentuara në media. Herë është përfolur se ajo është në një lidhje me një politikan e herë të tjera është...

REAGIMET PAS PREMTIMIT PËR ‘TARAMELEN’/ Alketa Vejsiu nuk mban dot lotët, i prek të...

Nisma e Alketa Vejsiut për të ndihmuar Xheision Baftin, vogëlushin e njohur si “Taramelja”, nuk u prit mirë nga të gjithë. Disa e mbështetën moderatoren, por të tjerë komentuan se nuk ka gjetur mënyrën e...

E veshur me të zeza/ Fjolla Morina këngë rrëqethëse për të dashurin që ia...

Fjolla Morina i dedikon këngë ish-të dashurit që ia ekzekutuan para dy vitesh. 25 Prillin e vitit 2017 një atentat u mori jetën në zonën e sukthit në rrugë dytësore dy personazheve të njohur për...

‘Taramelen e shndërruat në lypës’, pas deklaratës së bujshme të Olti Currit, reagon Alketa...

Ditën e djeshme bëri bujë deklarata e Olti Currit ndaj Alketa Vejsiut dhe nismës së saj për të ndihmuar vogëlushin e “Piter Pan”, Xheision Baftin, i njohur si Taramelja. “Dua tju kerkoj nje ndihme! Nuk...

“Kjo është imorale, kush merret me këtë”, Alberija shpërthen keq dhe flet si kurrë...

Këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj ka folur pasditen e sotme për të gjitha fjalët dhe paragjaykimet që ka dëgjuar mbi vetën. E ftuar në ‘E Diell’ në Top Channel, Albërija u shpreh se komente të...

Birësoi Alteon para 4 vitesh, moderatorja e njohur tregon dhimbjen që ndjen kur djali...

Fjodora Fjora, moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar është rrëfyer si asnjëherë më parë për jetën personale. Ndonëse beqare, para 4 vitesh ajo guxoi të birësonte një djalë të vogël, i...

JONI BËN TATUAZHIN E VEÇANTË, POR ÇFARË I THA ARDIT GJEBREA TË BIRIT

Joni ka bërë një tatuazh mjaft domethënës. Shihet se ai ka gdhendur një kryq, dhe në mes të tij dallohet gërma ‘A’. Ky është një tatuazh shumë domethënës për Jonin, pasi të gjithë anëtarëve të...

Te fundit