Kërkoi ndihmë për Taramelen, Olsi Curri thumbon Alketa Vejsiun: Fusni më pak ne xhep,...

Ditën e djeshme moderatorja Alketa Vejsiu ka qenë për vizitë tek familja e Xhejsonit i njohur nga të gjithë si ‘taramelja’. Alketa publikoi pamje të shtëpisë ku familja Bafti jeton, e nga videot shihet se...

VAJZA ÇMENDUNI, VJEN NË SHQIPËRI AKTORI TURK KIVANÇ TATLITUG

Një lajm i mirë vjen për të gjithë fansat e aktorit shumë të njohur turk, Kivanç Tatlitug. Kivanç së shpejti do të vizitojë Shqipërinë e këtë lajm e bëri të ditur sot drejtori i programacionit...

“Babi im s’ka dashnore”, Besa e Koço Kokëdhimës ve dorën në zjarr që…

Gjatë kuizit që zhvilloi mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, Besa u vendos përballë disa pyetjeve të vështira për tu përgjigjur. Disa prej pyetjeve ishin për politikanin më s(ksi, më të çmendur, që ka...

Aktori i njohur Elvis Pupa mbolli flokë, komenti Artiola Toskës nuk duhet humbur

Ndërkohë të shumta ishin komentet që u bënë në profilin e aktorit, të cilët e uronin dhe e komplimentonin për look-n e ri. Por ato që ranë në sy ishin komentet e këngëtares Artiola Toska,...

”Jam e rreptë, nuk ua plotësoj tekat” Valbona Selimllari rrëfen pse ka vendosur të...

Ndonëse kanë kaluar më shumë se 25 vite nga momenti i kurorëzimit si Missi i parë shqiptar, titull me të cilin vazhdon të identifikohet edhe sot, Valbona Selimllari vazhdon të jetë një nga personazhet...

Alketa Vejsiu nxehet keq me ndjekesit e saj, ”Ju ta hiqni trurin fare, absurd...

Mirëpo, komentet e ndjekësve e kanë acaruar keq moderatoren, e cila i është kthyer me një koment të gjatë. Ajo shpjegon se bëhet fjalë për një pasuri ndërkombëtare të njerëzimit, ndaj humbja e saj shkakton...

Largohet nga ‘Klan-i’,zbulohet emisioni i ri që do të sjellë Valbona Selimllari për publikun:...

Ish Miss-i parë shqiptar Valbona Selimllari ishte e ftuar në emisionin ‘Tempora’ në Ora News. Bukuroshja në fuqi foli për emisionin që ajo do të sjell nën logon e këtij ekrani. Programi që ajo do të...

ARGETIMVera Grabocka gruaja qe nuk plaket, nuk do ta besoni sa vjec eshte ajo/...

E kush e tha që bukuria mund të plaket? E bukura është e bukur dhe ajo nuk hyn kurrë në garë me kohën. Thonë se të qenit një femër e bukur vjen nga gjenet e...

Nuk fshihen më! Eduart Grishaj i shpreh dashurinë Arbanës në sy të të gjithëve,...

Lidhja e përfolur në media mes moderatores së njohur Arbana Osmani dhe regjisorit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishajt ka qenë në qendër të mediave rozë. Kjo për faktin se të...

“100 mijë euro për Notre Dame”, Pronarja e Top Channel tallet me qeverinë shqiptare:...

Djegia e katedrales së Parisit “Notre Dame” ka përfshirë emocionalisht edhe shumë nga personzhet publikë shqiptare. Pasi qeveria shqiptare dhuroi 100 mijë euro si kontribut në rikonstruktimin e katedrales së djegur, motrat Hoxha kanë...

Te fundit