Elvana Gjata sapo publikoi këngën e re, por në disa treva…

Ankthit të pritjes i erdhi fundi! Pasi kishte lajmëruar disa ditë përpara për lançimin e këngës së re, "Off Guard", përmes disa imazheve nga klipi shoqërues, tani erdhi çasti i shumëpritur. Kënga e re e...

Upss! Mos ndoshta ky detaj tregon se Elvana Gjatës s’i ndahet nga mendja Flori...

Elvana Gjata ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë dhe kjo pasi u rikthye fuqishëm në tregun muzikor shqiptar. Pas albumit 3EP, ajo para pak ditësh na paralajmëroi këngën e re, “Off Guard” që...

Greta Koçi tregon si mund ta bëjë një mashkull për vete

Deri më tani ajo nuk ka pranuar të jetë në një lidhje dashurie, por dyshimet u ngritën menjëherë pas publikimit të këngës me titull ‘Atij’. Këngëtarja Greta Koçi ka shuar kureshtjen e të gjithëve, se...

Rikthehet” Arnold Schwarzenegger

Disa ditë më parë një ndër aktorët më të famshëm në botë, Arnold Schwarzenegger, iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale në zemër. Operacioni ishte për të zëvendësuar një valvul që fillimisht ishte zëvendësuar 20 vite më parë. Duket...

Te fundit